Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Pro zákazníky
DRILL Performance Management

DRILL Performance Management

Jedná se o vysoce specializovaný produkt pro komplexní řízení pracovního výkonu Vašich zaměstnanců. Základem je segmentace zaměstnanců podle úrovně jejich pracovního výkonu, která zahrnuje způsob stanovení, zadávání a vyhodnocování prémiových ukazatelů a jejich provázání s variabilními složkami mzdy, dále stanovení kritérií pravidelného hodnocení pracovního výkonu zaměstnanců a metodiku jeho provádění s vazbou na úpravy mezd a konečně i určení klíčových způsobilostí, způsob jejich hodnocení a stanovení plánů rozvoje u jednotlivých zaměstnanců.

DRILL Performance Management je vysoce specializovaný produkt pro komplexní řízení pracovního výkonu Vašich zaměstnanců. Důraz na pracovní výkon zaměstnanců Vám poskytne jednoznačnou konkurenční výhodu spočívající v maximálním využívání jejich potenciálu při zavádění výkonově orientované firemní kultury a stálého tlaku na zlepšování jejich výkonových charakteristik.

Základem systému řízení pracovního výkonu je segmentace zaměstnanců podle úrovně jejich pracovního výkonu. Zahrnuje v sobě způsob stanovení, zadávání a vyhodnocování prémiových ukazatelů a jejich provázání s variabilními složkami mzdy, dále stanovení kritérií pravidelného hodnocení pracovního výkonu zaměstnanců a metodiku jeho provádění s vazbou na úpravy mezd a konečně i určení klíčových způsobilostí, způsob jejich hodnocení a stanovení plánů rozvoje u jednotlivých zaměstnanců.

Zavedení systému řízení pracovního výkonu vždy probíhá v úzké spolupráci s Vámi, respektuje Vaše specifika a postupuje podle detailního organizačního a komunikačního plánu. Jeho součástí jsou i tréninkové semináře pro vedoucí pracovníky na všech stupních řízení, jejichž aktivní zapojení a motivace jsou velmi důležitým předpokladem úspěšné realizace programu řízení pracovního výkonu.

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: