Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Pro zákazníky
DRILL Government

DRILL Government

Je specifickým produktem pro vyhledávání a umísťování zaměstnanců ve státní správě, samosprávě i v regionálních úřadech a institucích s automatickým prověřováním bezúhonnosti, spolehlivosti a loajality i provedením psychodiagnostických testů.

DRILL Government je specifickým produktem pro vyhledávání a umísťování zaměstnanců ve státní správě, samosprávě i v regionálních úřadech a institucích. Základem jsou vyhledávací produkty DRILL Executive Search a DRILL Recruitment (primárně určené pro komerční subjekty), které jsou modifikovány tak, aby vyhovovaly specifickým požadavkům na vzdělání, kvalifikaci, odbornost, morální i osobnostní charakteristiky zaměstnanců požadovaných v úřadech a institucích státní správy a samosprávy.

Při vyhledávání a obsazování zaměstnanců pomocí produktu DRILL Government navíc dostáváte k dispozici speciálního konzultanta se znalostí problematiky státní správy a dobrou orientací na trhu pracovních sil v této oblasti.

Dalším specifikem produktu je automatické prověřování bezúhonnosti, spolehlivosti a loajality kandidátů i provedení psychodiagnostických testů za pomoci produktů DRILL Background Check a DRILL Psychological Testing.

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: