Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Pro zákazníky
DRILL Recruitment Software

DRILL Recruitment Software

Komplexní automatizované řešení procesu vyhledávání a náboru zaměstnanců, které řeší administraci životopisů se stálým přiřazením k vypsané pozici, emailovou komunikaci s kandidáty a umožňuje také vybudování databáze předvybraných kandidátů pro budoucí oslovení s tříděním dle kompetencí. Poskytne Vám i širokou škálu statistik a další funkční specifikace.

Produkt DRILL Recruitment Software je komplexní automatizované řešení procesu vyhledávání a náboru zaměstnanců. Toto řešení poskytuje stejný kvalitativní skok, jakým byl přesun v administraci náboru z dopisů a inzerce v novinách na inzerci na job serverech s odpověďmi do emailu. Tento intuitivně ovládaný software řeší jak základní administraci životopisů se stálým přiřazením k vypsané pozici a emailovou komunikaci s kandidáty, tak i oblasti, o kterých jste možná jen přemýšleli. Jedná se například o databázi Vámi předvybraných kandidátů pro budoucí oslovení s tříděním dle kompetencí, širokou škálu statistik a další.

Zásadní výhodou je možnost přístupu pro liniové manažery do celého procesu. Mohou tedy vidět veškeré životopisy kandidátů, Vaše poznámky a hodnocení kompetencí, status jednotlivých kandidátů a další skutečnosti. Mohou … tedy pokud jim přidělíte přístupová práva. Detailní popis všech funkcí DRILL Recruitment Software Vám rádi na požádání poskytnou naši konzultanti, včetně předvedení demonstrační verze. Ti Vám také pomohou se strategií nasazení software, implementací, zaškolením a následnou podporou.

Pokud byste však s recruitmentem nechtěli mít „žádné“ starosti, můžete nábor zaměstnanců zcela přenechat nám – naše produkty DRILL Executive Search, DRILL Recruitment, DRILL Assessment Center, DRILL Try & Hire, DRILL HR Outsourcing a DRILL Temporary Vám jsou k dispozici.

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: