Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

DRILL Kompetenční model

Základem tohoto produktu je definování kompetencí zaměstnanců a jejich detailní popis s ohledem na potřeby a specifika Vaší společnosti. Jednotlivé kompetence tvoří soubor znalostí, zkušeností a dovedností, které jsou důležité pro úspěch dané pracovní pozice a Vaší společnosti. Součástí popisu kompetencí je i definování různých úrovní dosažení těchto kompetencí.

Vypracujeme Vám komplexní metodiku pro jejich další udržování a rozvoj. V rámci projektu zpracujeme kompetenční profily pro Vámi vybrané pracovní pozice a při jejich tvorbě Vás naučíme efektivně pracovat s metodikou tvorby kompetenčních modelů. Budete tak schopni do budoucna systém a jednotlivé kompetenční profily dále upravovat a rozvíjet.

Naučíme Vás správným způsobem ohodnotit zaměstnancem dosaženou úroveň Vašich kompetencí. V rámci hodnocení kompetencí Vás naučíme používat kompetenční profily a hodnocení kompetencí využívat i při náboru a výběru zaměstnanců.

Je žádoucí, aby kompetenční model byl úzce provázán s dalšími systémy ve společnosti, zejména se systémem vzdělávání a rozvoje zaměstnanců a systémem odměňování. Pomůžeme Vám implementovat kompetenční model i do Vašich dalších vnitrofiremních HR systémů a efektivně jej s těmito systémy propojit. Získáte tak nástroj pro účinné řízení rozvoje zaměstnanců právě v oblasti Vašich klíčových kompetencí, nástroj pro efektivní poskytování zpětné vazby v oblasti znalostí a dovedností zaměstnanců. Díky precizní metodice hodnocení kompetencí získáte nástroj pro spravedlivé porovnání jednotlivých zaměstnanců.

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: