Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Pro zákazníky
DRILL Development Center

DRILL Development Center

DRILL Development Center je založen na obdobných principech jako DRILL Assessment Center, tedy na na testování způsobilostí formou simulace typických pracovních činností, vybraných modelových situací, interview a případně též na psychologickém testování, při nichž jsou ověřovány způsobilosti zaměstnanců. Na rozdíl od Assessment Centra, které je zaměřeno na testování uchazečů o zaměstnání, je hlavním cílem Development Centra, zhodnotit potenciál Vašich současných manažerů i dalších klíčových zaměstnanců. Pomůže Vám je poznat z jiného úhlu, než v rámci jejich běžných pracovních aktivit.

PROČ NAŠE DEVELOPMENT CENTRUM?

  • Příprava úloh přímo na míru Vašim potřebám.
  • Vytvoření kompetenčního modelu pro jednotlivé úlohy.
  • Úlohy, které vycházejí z praxe a simulují reálné prostředí.
  • Role moderátora, který řídí a moderuje celý program.
  • Kvalifikovaní profesionálové s praxí v roli hodnotitelů.
  • Zaškolení hodnotitelů z Vaší společnosti.
  • Komplexní servis při organizaci a realizaci, nemusíte se o nic starat.
  • Reference ze všech segmentů.

Na základě získaných charakteristik je pak možné vytvořit konkrétní plány jejich "vzdělávání, profesního a osobního rozvoje". Současně je účastníkům poskytnuta zpětná vazba o silných a slabých stránkách jejich osobnosti, výkonu, pracovním a manažerském potenciálu. To napomáhá jejich hlubšímu sebepoznání a reflexi. Ale již i samotná účast na Development Centru je sama o sobě vynikajícím tréninkem.

Development centrum je založené na sérii simulací typických pracovních činností, při nichž testujeme způsobilosti zaměstnanců. Využíváme postupů zahrnujících jak skupinové, tak i individuální úkoly. Navrhneme a sestavíme úkoly vycházející ze žádoucího profilu výkonových, osobnostních, sociálních a manažerských kvalit potřebných pro výkon pozice a naši konzultanti spolu se zástupci Vaší společnosti a zkušenými psychology provedou hodnocení jednotlivých účastníků.

U každého účastníka hodnotíme osobnostní a odborné způsobilosti, které vycházejí z pracovního profilu dané pozice (např. organizační schopnosti, schopnost plánování, schopnost úsudku a rozhodování, adekvátnost rozhodnutí, tvořivost, odolnost vůči stresu, verbální a komunikační schopnosti, schopnost argumentovat, vystupování ve vztahu k partnerům, schopnost vést a další). Kritéria hodnocení vždy předem zpracujeme a s Vámi odsouhlasíme. Tyto charakteristiky hodnotíme průběžně během řešení úkolů.

Po skončení Development centra připraví naši konzultanti detailní zprávu o každém účastníku členěnou podle jednotlivých aktivit a kritérií.

V Development centru využíváme i produkt DRILL Psychological Testing určený pro psychodiagnostické testování kandidátů. Pro dynamický rozvoj Vaší společnosti doporučujeme i použití DRILL Performance Management.

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: