Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Pro zákazníky
DRILL Training

DRILL Training

Vzdělávání a profesní rozvoj zaměstnanců patří mezi klíčové aktivity zvyšující dlouhodobou konkurenceschopnost každé společnosti i její efektivitu. Vzdělávací a rozvojové programy musí být vždy úzce provázány s konkrétními potřebami každé společnosti a musí nezbytně reflektovat i úroveň a možnosti účastníků tohoto vzdělávání.

Nejefektivnější realizace vzdělávacích programů se dosahuje tehdy, jestliže dojde k jejich propojení s aktivitami umožňujícími podrobnou a individuální identifikaci rozvojových potřeb, např. audit vzdělávacích potřeb či Development Centra, popřípadě komplexnější poradenskou činnost umožňující jak důkladnější seznámení se s podmínkami dané společnosti, tak i spolutvorbu její strategie a procesů.

Doporučovanou formou pro naplnění rozvojových potřeb a plánů jednotlivých zaměstnanců je pak cyklus kompetenčních tréninků, kdy se jedná o skupinové aktivity navržené k pokrytí hlavních a opakujících se rozvojových potřeb těchto zaměstnanců.

Pokrytí individuálních rozvojových potřeb pak doporučujeme zajistit např. formou koučinku, mentorinku či dalších forem individuálního vzdělávání.

Vzdělávací programy společnosti DRILL jsou vždy připravovány individuálně a na míru pro konkrétního zákazníka. V obecné rovině je možno je rozdělit do následujících oblastí:

DRILL Manažerské dovednosti

DRILL Dovednosti pro efektivní práci

DRILL Obchodní dovednosti

DRILL Speciální dovednosti

 

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: