Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Pro zákazníky
DRILL Background Check

DRILL Background Check

DRILL Background Check doplňuje všechny druhy služeb v oblasti náboru zaměstnanců a je vhodné ho používat při vyhledávání zaměstnanců na pozice, u kterých se předpokládá přidělení rozsáhlých pravomocí, které představují zvýšené riziko a mohou být potencionálně zneužity proti zaměstnavateli. Cílem je získat dostatečné množství ověřených informací o zaměstnanci nebo kandidátovi, jehož případná neloajalita by měla pro společnost vážné následky a znamenala by rozsáhlou finanční nebo jinou škodu.

Produkt DRILL Background Check vhodně doplňuje všechny druhy služeb v oblasti náboru zaměstnanců, zejména DRILL Executive Search, DRILL Recruitment a DRILL Try & Hire. Tuto službu Vám doporučujeme využít především při vyhledávání zaměstnanců na pozice, u kterých se předpokládá přidělení rozsáhlých pravomocí, které představují zvýšené riziko a mohou být potencionálně zneužity proti zaměstnavateli. Mezi tyto činnosti patří zejména manipulace s hotovostí, provádění a schvalování finančních operací, přístup k obchodním a strategickým informacím, bankovním účtům, osobním údajům apod. Jedná se tedy především o pozice v oblasti financí, strategického nákupu, bezpečnosti, práva a vrcholového vedení společnosti.

Kromě toho můžete používat produkt DRILL Background Check i pro pravidelné prověřování loajality, bezúhonnosti a spolehlivosti zaměstnanců na klíčových pozicích.

Cílem je získat dostatečné množství ověřených informací o zaměstnanci nebo kandidátovi, jehož případná neloajalita by měla pro společnost vážné následky a znamenala by rozsáhlou finanční škodu, a identifikovat rizikové faktory, které by mohly zaměstnance k případné neloajalitě motivovat.

Ověření vyžadují zejména následující oblasti:

  • Majetkové a finanční poměry.
  • Vydíratelnost.
  • Reference a hodnocení bývalých zaměstnavatelů.
  • Údaje uvedené v životopise.
  • Pověst v místě bydliště.
  • Záliby.
  • Inklinace k negativním a návykovým činnostem, např. patologické hráčství apod.

Konkrétní postup a rozsah prověrky je vždy velmi individuální a liší se podle ohodnoceného rizika, pracovní pozice a požadavků společnosti.

Všechny aktivity v rámci produktu DRILL Background Check se provádí s využitím veřejných a legálních zdrojů a vždy se souhlasem uchazeče nebo zaměstnance.

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: