Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Naše Webináře
Reference z otevřených kurzů

Řekli o otevřených kurzech

Workshop DRIVE

"Školení bylo přínosné v tom, že potvrdilo nedostatečnost stávajících motivačních systémů pomocí KPI, peněz a "standardních firemních benefitů", tak jak jsou běžně nasazeny i u velkých korporací. Školení ukázalo směr, který by mohl fungovat, minimálně na výše postavené pracovníky firmy, ale v našem případě se pokusíme podobný princip použít až na úroveň dílenských operátorů. Přínosné bylo i setkání s lidmi s různých oborů a z různých pozic, byla příležitost se vzájemně inspirovat a sdílet vlastní zkušenosti. Vřele doporučuji absolvovat všem HR managerům, ředitelům a těm, kteří udávají směr a vize svého podniku." Ladislav Hovorka, Production Director, Medical Technologies CZ a.s.

"Doporučuji tento kurz „Drive“ všem těm, kteří chtějí získat inspiraci, jak změnit fungování celé firmy, jak motivovat své zaměstnance a posunout jejich touhy řídit si pracovní a osobní život, stále se zlepšovat v tom co má hodnotu a smysl, uvědomit si jak je důležitá zpětná vazba, jak se zbavit každodenních stereotypů, jak změnit práci na poslání a nadšení proto co děláme." Jiří Dužár, General Director, Al-Namura, spol. s r.o.

 

LinkedIn a ti druzí aneb teorie a praxe sociálních sítí v každodenním životě recruitera

"Dne 8.11.20016 jsme se zúčastnili Vašeho kurzu „LinkedIn a ti druzí!. Chválíme lektorky Helenu Souhradovou a Ivanu Sekyrovou. Výborná práce! Nenechaly nás vydechnout od začátku do konce kurzu. Dostávali jsme slušný dril. Ale jen v dobrém slova smyslu! Dámy věděly o čem mluví, jejich zápal se šířil učebnou. Žádný všetečný dotaz je nerozhodil.
Druhý týden jsme s kolegyní absolvovali kurz „LinkedIn Pro HR profesionály“ od jiné společnosti. Nalákal nás jeho název. S tím vaším se nedá srovnat. Jediné, co se konkurenci povedlo, byl název.
Shrnuto podtrženo. Děkujeme a těšíme se na další výživné kurzy pod taktovkou skutečných profesionálek!" Mgr. Jana Šimoníková, HR Nanager, Klára Chládková, Specialista HR

„Kurz LinkedIn a ti druzí … připravený společností DRILL B.S., spol. s r.o. mi poskytl mnoho užitečných praktických informací o užívání sociálních sítí pro profesní účely. Velmi jsem ocenila živý kontakt mezi přednášejícími navzájem i mezi přednášejícími a účastníky – ani po několika hodinách jsme se rozhodně nenudili. Z kurzu si odnáším zkvalitněný vlastní profil na LinkedIn i četné rady, jak pomocí této sítě obnovovat své dosavadní kontakty i vyhledávat nové. Sama bych se ráda zúčastnila dalších kurzů k této problematice a totéž mohu doporučit i dalším zájemcům.“ Alexandra Brabcová, výkonná ředitelka Kanadské obchodní komory v České republice

"Seminář hodnotím velice pozitivně po stránce teoretické i praktické. Ačkoliv LinkedIn využívám pro účely zaměstnání téměř na denní bázi a to déle než 4 roky, i tak jsem se dozvěděl mnoho užitečných rad a novinek. Je patrné, že členové týmu DRILL jsou profesionálové a dokáží navodit příjemnou atmosféru. Seminář jsem si velice užil a mohu jej s čistým svědomím doporučit." Lukáš Mandzikievic, DHL Information Services (Europe) s.r.o.

"Kurz LinkedIn a ti druzí, který jsem u spol. Drill absolvovala, přesně odpovídal nejen mým představám, ale především potřebě dozvědět se podstatné a praktické informace. Kurz byl doslova našlapaný informacemi, takže jsem nyní schopná bez problémů LinkedIn využívat nejen pro osobní potřeby, ale především jako jeden z  nástrojů recruitmentu. Přístup lektorů a celého týmu jedním slovem "super", místo konání velmi příjemné a dopravně dostupné. Moc doporučuju!" Lucie Sztachová, LeasePlan ČR, s.r.o.

"Seminar "LINKEDIN A TI DRUZÍ ANEB TEORIE A PRAXE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ RECRUITERA" povazujem za velmi prinosny. Seminar bol kvalitne pripraveny a doslova nabity informaciami, know-how a praktickymi prikladmi zo zivota.  Dakujem teamu spolocnosti Drill B.S. Praha za velmi podnetne infomacie." Michal Prochazka

"Z kurzu jsem si odnesla spoustu užitečných informací, které jsem částečně již předala a budu předávat dál v rámci naší společnosti. Věřím, že díky novému modernímu nástroji, kterým dnes sociální média jsou, získáme do svých řad efektivněji kvalifikované odborníky, kteří pro nás budou rádi pracovat a stanou se tak součástí kvality služeb poskytovaných našim zákazníkům." Hana Zemanová, COFELY a.s.

"Kurz hodnotím jako velmi přínosný z hlediska možnosti si ihned vše prakticky vyzkoušet – vylepšit si profil, vyzkoušet si hledání potenciálních kandidátů. Skvělé bylo vedení kurzu třemi lektory, kteří sami aktivně LinkedIn využívají jako pracovní nástroj, a podělili se tudíž i o různé „vychytávky“." Lenka Krumlová, LBBW Bank CZ a.s.

"Kurz je dobrou volbou pro ty, kteří chtějí mít přehled o sociálních sítích a jejich využití v HR. Chcete si umět vytvořit profesionální profil na LI? Zorientovat se v sociálních sítích a umět díky nim vyhledat toho správného kandidáta? Pak je toto školení určitě efektivních a interaktivním nástrojem jak toho dosáhnout! Vřele ho doporučuji." Michaela Havlíková, AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

"Kurz byl zaměřen na praxi tak, aby šlo co nejvíce využít LinkedIn bezplatně. Velmi se mi líbila kooperace mezi Tomášem a Ivanou (pozn: lektoři), kteří se vhodně doplňovali, bylo to interaktivní, živé, reagovali na účastníky, super!" z hodnotícího dotazníku.

"Velmi zajímavé a přínostné - přítomnost tří lektorů." z hodnotícího dotazníku.

"Naučila jsem se jak pracovat s LinkedIn, jak vyhledávat kanidáty, upravila profil, ale i jiné zajímavé rady, na které by jsem sama nepřišla. Děkuji, jsem skuteně spokojená." z hodnotícího dotazníku.

"Na kurzu jsem se mimo jiné dozvěděla, jak vyhledávat kandidáty nebo jak odkrýt konkrétní osobu. Také se mi líbil výborný timing, ochotný a vstřícný přístup a umění zaujmout - spolupráce mezi lektory." z hodnotícího dotazníku.

Efektivní využívání profesních a sociálních sítí v recruitmentu

"Zúčastnila jsem se jednodenního otevřeného kurzu Efektivní využívání profesních a sociálních sítí v recruitmentu. Součástí mé každodenní činnosti je vyhledávání a nábor kandidátů na různé pracovní pozice. Vzhledem k tomu, že ne všechny vhodné kandidáty je možné oslovit zaběhnutými cestami, snažím se zkoušet i nové a aktuální možnosti. Profesní a sociální sítě jsou jednou z možností. Na trénink jsem přicházela s povědomím o síti Linken In, a zejména o LI jsem chtěla získat více informací a tipů, jak její pomocí efektivně hledat kandidáty, zapojovat se do správných profesních skupin a zvyšovat povědomí kandidátů o společnosti Alcon Pharmaceuticals v České republice a na Slovensku. Trénink moje očekávání beze zbytku splnil a já si odnesla mnoho nových poznatků z výše uvedené oblasti. Trénink byl postaven zejména na zkušenosti profesionálních recruiterů, takže tipy byly skutečně prakticky namířené. Lektorský tým se vhodně doplňoval a vytvářel příjemnou tvůrčí atmosféru." Michaela Svobodová, Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o.

"Páčil sa mi celkový prednes lektorov, ochota odpovedať na otázky a pomôcť, rovnako aj obsah kurzu mi poskytol množstvo zaujímavých a užitočných info." z hodnotícího dotazníku

"Kurz efektivního využívání profesních a sociálních sítí v recruitmentu mi pomohl rozšířit portfolio zdrojů, kde hledat zajímavé kandidáty a uvědomit si, jak rychle se svět a potažmo moderní komunikace a její způsob mění. Je důležité trendy sledovat a, pokud to je alespoň trochu možné, je i následovat, neboť přísloví „Kdo chvíli stál, stojí opodál“ zde platí dvojnásob." Martina Capová, W.A.G. payment solutions, a.s.

"Školení mě nadchlo pro svou interaktivnost a praktickou možnost využítí všech probraných témat. Ocenila jsem např. možnost aktualizovat svůj profil na profesní síti LinkedIn již během kurzu. Dále bych chtěla vyzdvihnout bohaté zkušenosti lektorů tykající se dané tématiky a jejich snahu nám své znalosti v maximalní míře předat." Mirka Ambrožová, DSG International SSC, s.r.o.

"Kurz byl naprosto super, interaktivita byla výborná. Velmi příjemní školitelé, ráda je uvidím znovu při jakémkoliv školení." Žaneta Sigmundová, Walmark, a.s.

"Kurz byl zajímavý, plný pro mě nových, užitečných informací. Ukázal mi další možnosti kde a jak hledat zaměstnance, především na vyšší specializované pozice. Projev lektorů byl poutavý." Yvonne Hanáková, Česká lékárna a.s. (Dr. Max)

"Na tomhle školení jsem velmi ocenila jeho interaktivitu, díky které si člověk odnáší spoustu užitečných informací a cenných rad jak od školitelů, ale i zúčastněných. Obsah kurzu byl velmi výstižný, trefný a přitom efektivní, jeho podání bylo provedeno zábavnou, ale zároveň profesionální formou. Navíc příjemné prostředí, příjemní školitelé. Velmi doporučuji!" Eva Kubincová, 3M Česko, spol. s r.o.

"Školení probíhalo velmi interaktivní formou, obsahovalo praktické návody, tipy, triky a orientaci ve světě sociálních sítí. Velmi jsem ocenila možnost zdokonalit svůj profil na LinkedIn přímo na místě na základě doporučení od zkušených uživatelů - školitelů, ale také od samotných účastníků. Díky tomuto kurzu jsem dostala odpovědi na několik svých otázek, což mi v konečném důsledku pomohlo k určení priorit, jak a která sociální média využívat, a to tak, aby byla komunikace s potenciálními kandidáty efektivní a opravdu přínosná." Kateřina Zímová, Danone a.s.