Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Reference
Řekli o nás

Řekli o nás

Recruitment & Executive Search

"We have been using services of the DRILL B.S. spol. s r.o. company in the field of Contracting and in the field of Recruitment of experts at various levels. We find DRILL services to meet and exceed our expectations. In relation to our partnership, we particularly value the ability of the DRILL Company's team consultants to understand our specific corporate, professional and personality fit requirements, and the speed with which our requirements are met and the flexibility with which our changes to those requirements are applied. Last but not least we appreciate a hands on approach and customer focus demonstrated by the DRILL management." Milan Soldán, Senior HR Manager, Zebra Technologies CZ s.r.o.

„Spolupráce proběhla vždy na vysoce profesionální úrovni a v souladu s dohodnutým časových harmonogramem. S konečným výsledkem naší spolupráce jsem velmi spokojen a rád Vaši firmu doporučím jako schopného a spolehlivého obchodního partnera.“ Dr. František Štofila, HR Manager, AKCENTA, spořitelní a úvěrové družstvo

„Chtěla bych Vám alespoň touto cestou poděkovat oběma za skvělou práci, kterou odvádíte. Je až k nevíře, kolik jste za poslední měsíce obsadili pozic, to se snad ještě nikomu takto nepovedlo. Jsem ráda, že naše spolupráce vyšlapuje jako hodinky, že posíláte vhodné kandidáty, že předáváte adekvátní rychlé zpětné vazby.“ Andrea Slavíčková, HR Generalist, Ingersoll Rand Equipment Manufacturing Czech Republic s.r.o.

"Scania Slovakia, s.r.o. využíva spoluprácu s personálnou spoločnosťou DRILL B.S., spol. s r.o. už dlhé obdobie. Veľmi oceňujeme silný  pro-zákaznícky orientovaný prístup, efektívne  vyhľadávania a výber kandidátov pre širokú škálu otvorených pozícií v našom segmente v oblasti automobilového priemyslu. Spoločne sa nám podarilo obsadiť mnoho dôležitých pracovných pozícií. Špeciálne oceňujeme veľmi flexibilný a proaktívny prístup p. Petra Lazového, na ktorého sa vieme spoľahnúť v každej situácii. Je promptný, rýchlo reaguje a dáva reálne spätné väzby." Jana Sklenárová, HR Manager, SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

"Arval Slovakia has been cooperating with DRILL since February 2015. Since then DRILL has provided us with top quality candidates through Executive Search and these employees have proven to be some of the top performers in our company. The positions closed in cooperation with DRILL have been a wide spectrum of specialist positions (accounting, controlling, call center and technical) with and without different language combinations (English, German, French, Italian). DRILL has also helped us close managerial positions for the Regional center located in Bratislava." Livia Bernatová, Country HR Manager & HR Manager SSC, Arval Slovakia, s.r.o.

„V průběhu celé spolupráce splnila společnost DRILL vždy všechny zakázky včas a k naší spokojenosti.“ Kateřina Nosková, HR Manager, Kostal CR, spol. s r.o.

„Společnost DRILL pro naši společnost vyhledala metodou Executive Search již několik kandidátů. Za nejvýznamnější považuji spolupráci při výběru kandidáta do top managementu společnosti a to konkrétně do pozice SUPPLY CHAIN MANAGERA. Společnost DRILL v průběhu celé spolupráce splnila vždy všechny zakázky včas a k naší spokojenosti.  Obzvláště jsme pak ocenili jejich diskrétnost při přípravě i realizaci výběrových rozhovorů.“ Ing. Lucie Vejačková, Personální ředitelka společnosti, SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.

„IDC works with DRILL B.S. for several years across the region of Central Europe, in particular in the Czech Republic, Poland, Hungary, Romania etc. Over the time DRILL, as a recruitment advisor, has developed very mature understanding of IDC’s business, and is able to deliver very accurate and very flexible services, both in terms of seniority of candidates as well as changes during the hiring process. Drill is our preferred supplier mainly due to client approach, professional discreetness and very high commitment to deliver.” Svetlana Barbarawi, HR Director, IDC CEMA

„Společnost DRILL pro naši společnost vyhledala metodou Executive Search kandidáty na pozici Vrchního sládka pivovaru. Z dodaných kandidátů jsme úspěšně vybrali toho nejlepší a uzavřeli jsme s ním pracovní smlouvu.“ Ing. Zdeňka Studená, personální ředitelka, Pivovary Staropramen

"Především chci poděkovat panu Petru Marvanovi a jeho nové posile Barboře Hejkalové za vhodné umístění naší největší priority - Seniorního technika kvality do našeho nového závodu v Ostrově. Od zadání pozice po akceptaci nabídky uběhly 2 týdny. Oceňuji především rychlost, pohotovost, výborný focus na kandidáta a hlavně profesionálně-osobní přístup konzultantů." Ing. Jan Kohlíček, HR Business Partner, WITTE Nejdek, spol. s r.o.

„So spolocnostou DRILL Slovakia sme zahajili spolupracu len nedavno. Napriek relativne kratkej spolupraci sa nam podarilo uspesne obsadit poziciu .NET/ FE developera.Specialne nam vyhovuje, ze sa konzultanti DRILL-u snazia pochopit specifika tej ktorej spolocnosti a zohladnit ich vo vybere vhodneho kandidata. Tesime sa z toho a verime v dalsiu uspesnu spolupracu.“ Erika Pallayová, HR generalist, SOFTEC, s. r. o.

"I have been cooperating with DRILL since 2010, when we began company expanding. Since that we almost doubled size of our develpoment team with great support from DRILL during entire recruitment process. You can fully rely on their professional skills and complex services." Milan Skácel, Vedúci organizačnej zložky, Bravida Säkerher AB, oz

"I have been working with Drill for several years now and have always appreciated their exceptional care of me as a client. They have always taken enough time to understand my needs and responded with profiles that were matching perfectly my expectations. It is a real pleasure to have a business partner that is not only capable of work they do, they conduct it in timely manner, but also have this exceptional caring and personal attitude." Miroslava Ambrozová, HR & Operations Manager, Dixons Carphone CoE s.r.o. 

"During the year 2015 and early 2016 we centralized some departments of our AXA Back Office from CZ to SK and in reverse. We actively used services Drill B.S. s.r.o. As a first they helped us to hire new team at Life Insurance Administration in Bratislava (with different requests e.g. on active Czech language plus experience in ad ion and some specialized requests on medical education or direct experience in the insurance business). We have built a quality team with very low fluctuation. We are very satisfied with services of Drill B.S., s.r.o., which we use up to now. They promptly respond to our requests and deliver the quality services." Lucia Blažejová, HR Business Partner, AXA Services, s.r.o.

"I first met with DRILL B.S. as a job candidate, and since then, which was in 2008, I have sought their services as a client for Contracting and Recruitment services. Throughout these years they only confirmed each time the qualities of their services.  I have always found them extremely professional when addressing my business needs - they know the value and urgency of time, not to say of money, in delivering always withing the agreed deadlines.  I also value their open communication and just simply being treated as a client should be. I do certainly recommend them.“ Bogdan I. Nedelcu, Manager Accounting Operations, SITA

Assessment Center

„Ještě jednou moc děkujeme za velmi kvalitní přípravu i celý průběh našeho Assessment Centra, shodli jsme se na tom, že je radost s vámi na obdobných projektech pracovat. Velice oceňujeme nejenom váš profesionální přístup, ale i celkovou pohodovou atmosféru, která nám celý náročný den  zpříjemňovala.“ Libuše Kocanová, provozní a personální ředitelka, Albatrosmedia

Development Center

„Se společností DRILL B.S. spol. s r.o. jsme realizovali projekt Development Center (DC) pro zaměstnankyně na pracovní pozici Asistentka, a to jako součást vzdělávacího a rozvojového programu Efektivní asistentka. Celkem všemi DC prošlo 28 kolegyň. Spolupráci s DRILL B.S. spol. s r.o. na uvedeném projektu hodnotíme velmi pozitivně, a to jak z pohledu odbornosti jednotlivých konzultantů a jejich profesionálního přístupu při přípravě i samotné realizaci DC, tak i kvality zpracovaných výstupů (závěrečných zpráv) a poradenství při plánování návazných rozvojových aktivit. Na základě realizovaných DC jsme se společností DRILL B.S. spol. s r.o. spolupracovali i při návazném vzdělávacím projektu pro skupinu asistentek, a ve spolupráci chceme pokračovat i letošní rok.“ Ing. Martin Hruška, HR ředitel, Havel, Holásek & Partners s.r.o.

Traning

„DRILL nám velmi pomohl poradit si s tématem, které delší dobu "nazrávalo" v naší společnosti a nevěděli jsme, jak do něj, a to s tématem interkulturního managementu. Korejská a česká kultura jsou velmi rozdílné a je téměř nemožné přizpůsobit jednu druhé. Je ale rozhodně nutné najít, jak efektivně spolupracovat. DRILL navrhl jít na věc přes porozumění historii, geografii a duchovnímu životu obou národů (vlastně tří národů, protože jsme česko - slovenská firma) a zajistil pro nás přednášku renomované odbornice. Musím říci, že nám to v mnoha věcech všem otevřelo oči. Můžeme teď na tomto základě stavět další aktivity pro posílení spolupráce v naší společnosti.“ Jana Riebová, HR Senior Manager, Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Consulting

„DRILL B.S., spol. s r.o. je naším dodavatelem poradenských služeb v oblasti zavádění a optimalizace procesního řízení a v oblasti implementace procesů a nástrojů řízení lidských zdrojů. Všechny služby poskytované společností DRILL byly proveden velmi odborně a profesionálně, s důrazem na splnění specifických požadavků naší společnosti a s maximální provázaností do praxe.“ Ing. Dušan Máčalík, AVONET s.r.o.