Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Pro uchazeče
DRILL příprava a revize životopisu

DRILL příprava a revize životopisu

Váš životopis je Vaší vizitkou. Je to první informace, kterou potencionální zaměstnavatel vidí a na jehož základě se rozhoduje, zda-li Vás pozve k přijímacímu pohovoru nebo nikoliv. Životopis je nejdůležitější dokument ve Vaší snaze najít to nejlepší zaměstnání. Z tohoto důvodu je třeba jeho přípravě a sepisování věnovat maximální pozornost.

I průvodní dopis, kterým svůj životopis uvádíte a ve kterém popisujete důvody své žádosti o konkrétní místo, je velmi důležitý. Lze v něm mnoho pokazit nebo je také možné jeho pomocí výrazně zvýšit vaše šance.

Podrobné návody, jak napsat správně průvodní dopis a životopis, které zaujmou, co nevynechat a čeho se naopak vyvarovat, naleznete v kapitolách Jak správně napsat průvodní dopis a Jak správně napsat životopis.

Jestliže se však domníváte, že Vaše stylistické schopnosti nejsou pro perfektně napsaný životopis, případně průvodní dopis, dostatečné, obraťte se s důvěrou na naše konzultanty, kteří mají v přípravě dokumentů potřebných při hledání nového místa rozsáhlé zkušenosti a rádi Vám pomohou. Současně mohou také Váš průvodní dopis a životopis připravit tak říkajíc „na klíč“, samozřejmě s využitím podkladů a dat, které jim poskytnete. Není se za co stydět. Ne každý je „rozený spisovatel“, nebo třeba jen nemáte v psaní životopisu potřebnou praxi. Byla by škoda, nebýt pozván k přijímacímu pohovoru a nedostat tak šanci ucházet se o vytouženou pozici jenom proto, že Vaše odborné předpoklady, znalosti a zkušenosti nedokázal personalista potencionálního zaměstnatele ve Vašem životopise odhalit. Naši konzultanti znají velmi dobře náležitosti vyžadované nebo očekávané při přijímacím řízení ze strany pracovníků útvarů lidských zdrojů. Naši konzultanti mají praxi také jako vedoucí zaměstnanci v renomovaných společnostech, a tudíž znají problematiku náboru zaměstnanců i z pozice manažerů, kteří si do svého týmu vhodné kandidáty vybírají. Mohou Vám tak poskytnout neocenitelné rady i z „druhé strany“.

Nabízíme Vám:

  • Sepsání průvodního dopisu.
  • Sepsání strukturovaného životopisu pro všechny oblasti průmyslu, obchodu a služeb, případně státní správy, a pro všechny fáze Vaší kariéry. Sestavíme vhodný životopis jak pro čerstvé absolventy středních a vysokých škol, tak i pro zkušené manažery s dlouholetou praxí nebo členy představenstev a dozorčích rad.
  • Sestavení a sepsání Vašeho zkráceného profesního životopisu pro využití na Vašich webových stránkách, v prezentacích či pro účely konferencí a seminářů.
  • Revizi a korekci Vámi napsaného průvodního dopisu či životopisu.
  • Sepsání dalších materiálů vyžádaných Vaším potencionálním zaměstnavatelem, např. seznam referencí, seznam publikací, projektů apod. To se samozřejmě nevztahuje na zpracování případových studií nebo podobných odborných materiálů, kterými si Váš potencionální zaměstnavatel chce otestovat Vaše odborné znalosti. Takové materiály musí být samozřejmě pouze Vaše práce.  

Průvodní dopis, životopis i ostatní vyžadované materiály Vám doručíme ve Vámi zvoleném formátu, případně kvalitně vytištěné ve Vámi určeném počtu kopií. Způsob doručení elektronické verze záleží opět pouze na Vás (e-mail, CD, USB token, floppy).

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: