Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálních sítích: 

Navigace

Pro zákazníky
DRILL Support Process Outsourcing
DRILL Office Management Outsourcing

DRILL Office Management Outsourcing

Outsourcing administrativních a kancelářských činností je dobrým řešením, zajišťujícím nejen vyšší výkon a kvalitu práce, ale zejména úsporu mzdových nákladů. V rámci tohoto produktu Vám zabezpečíme zavedení strukturovaného administrativního systému i zabezpečení všech organizačních, provozních, kancelářských, sekretářských a asistentských služeb, včetně facility managementu.

Administrativní a kancelářské činnosti jsou další aktivity, pro které stále více společností volí outsourcingové řešení. Kromě již zmíněných obecných důvodů k outsourcingu podpůrných a doplňkových činností považujeme za podstatné uvést ještě jeden, který je v tomto případě velmi často citován.

Většina společností má pevně stanovená pravidla pro odměňování svých zaměstnanců tak, aby podněcovala jejich iniciativu a výkonnost a maximálně využívala jejich odborné znalosti a předpoklady k plnění úkolů. Konkrétní výše a diferenciace mezd reflektuje náročnost úkolů plněných jednotlivými útvary a zaměstnanci. Součástí systému odměňování bývá i pravidelné (obvykle roční) hodnocení a s tím spojená úprava mezd. Zatímco v případě klíčových manažerských a odborných pozic odráží mzdový nárůst nejen konkrétní pracovní výsledky a důležitost příslušného zaměstnance pro společnost, ale také situaci na trhu pracovních sil v daném oboru, v případě administrativních zaměstnanců je takový postup obtížný. Často tedy dochází k situaci, že mzdy zaměstnanců v administrativě rostou stejným nebo podobným tempem jako u ostatních profesí. Důvodem je samozřejmě pravidelný nediferencovaný nárůst mezd ve společnosti, obvykle vyjádřený v procentech, případně vztažený k inflaci. Společnosti mají také obavy, částečně oprávněné, že příliš velká diferenciace v nárůstech mezd u jednotlivých skupin zaměstnanců by vedla k sociální nespokojenosti. Důsledkem je pak skutečnost, že dlouholetí administrativní zaměstnanci dosahují proti trhu vysokých mezd, přestože se obsah jejich práce ani jejich výkony nezměnily a ani se nezměnila situace na trhu práce v jejich segmentu.

Outsourcing administrativních a kancelářských činností je dobrým řešením, zajišťujícím nejen vyšší výkon a kvalitu práce, ale zejména úsporu mzdových nákladů.

V rámci produktu DRILL Office Management Outsourcing Vám jsme schopni zabezpečit následující činnosti:

 • Zavedení strukturovaného administrativního systému.
 • Zajištění každodenního chodu Vašich kanceláří. 
 • Zajištění provozu recepce.
 • Částečnou nebo úplnou administrativní podporu vedení společnosti, případně dalších zaměstnanců.
 • Sekretářské a asistentské služby, vedení diáře, sjednávání schůzek.
 • Tvorbu reportů a prezentací.
 • Přípravu podkladů a vedení dokumentace.
 • Organizaci meetingů a porad.
 • Organizační zajištění služebních cest.
 • Zajištění facility managementu.
 • Překlady a tlumočnické služby.
 • Další administrativní činnosti související s chodem Vašich kanceláří, např. objednávání kancelářských potřeb, vkládání dat do databází a další.

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: