Česky
Slovensky
English
Deutsch
Polski
Pусский
Român
Najdete nás také na těchto sociálních sítích: 

Navigace

DRILL Training

Vzdělávání a profesní rozvoj zaměstnanců patří mezi klíčové aktivity zvyšující dlouhodobou konkurenceschopnost každé společnosti i její efektivitu.

Vzdělávací a rozvojové programy musí být vždy úzce provázány s konkrétními potřebami každé společnosti a musí nezbytně reflektovat i úroveň a možnosti účastníků tohoto vzdělávání.

Nejefektivnější realizace vzdělávacích programů se dosahuje tehdy, jestliže dojde k jejich propojení s aktivitami umožňujícími podrobnou a individuální identifikaci rozvojových potřeb, např. audit vzdělávacích potřeb či Development Centra, popřípadě komplexnější poradenskou činnost umožňující jak důkladnější seznámení se s podmínkami dané společnosti, tak i spolutvorbu její strategie a procesů.

Doporučovanou formou pro naplnění rozvojových potřeb a plánů jednotlivých zaměstnanců je pak cyklus kompetenčních tréninků, kdy se jedná o skupinové aktivity navržené k pokrytí hlavních a opakujících se rozvojových potřeb těchto zaměstnanců.

Pokrytí individuálních rozvojových potřeb pak doporučujeme zajistit např. formou koučinku, mentorinku či dalších forem individuálního vzdělávání.

Vzdělávací programy společnosti DRILL jsou vždy připravovány individuálně a na míru pro konkrétního zákazníka. V obecné rovině je možno je rozdělit do následujících oblastí:

DRILL Manažerské dovednosti

Vzdělávací programy pro manažery na všech úrovních řízení, které přizpůsobíme, konkrétním požadavkům cílové skupiny manažerů a potřebám Vaší společnosti.

DRILL Komunikační dovednosti

Komunikační tréninky zaměřené především na komunikaci v pracovních vztazích. Účastníci si osvojí komunikační techniky, získají sebejistotu v kontaktu s lidmi a dokážou svou komunikaci vědomě ovlivňovat. Zdokonalí rovněž své jednání v problematických situacích.

DRILL Obchodní dovednosti

Na našich trénincích obchodních dovedností se naučíte jak být úspěšný ve fázích prodejního cyklu, osvojíte si pravidla efektivní komunikace se zákazníkem, vyjednávat se zákazníkem, řešit stížnosti a reklamace a celkově získáte nástroje pro vytváření a maximalizaci obchodních příležitostí.

DRILL Odborné dovednosti

Odborné kurzy „šité na míru“ na základě vašich aktuálních potřeb, a to především v oblastech personalistiky a řízení lidských zdrojů, procesního řízení, managementu, financí, informačních a telekomunikačních technologií, řízení kvality, výroby, nákupu, logistiky, PR a marketingu.

 

Chcete se dozvědět více?

Rádi Vám odpovíme na všechny otázky. Vyplňte prosím i Vaše kontaktní údaje.

Položky označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.
Je nutné vyplnit alespoň jedno z polí Email a Telefon.

Jméno*:
Email:
Telefon:
Zpráva*:
Opište kód*:
Chci jiný obrázek!
Kontrolní kód: